Zdrowa żywność

Istniejemy od 1990 roku!

Jesteśmy pierwszą w regionie i zarazem jedną z najstarszych w Polsce firmą zajmującą się problematyką tzw "zdrowej żywności".

Prowadzimy nie tylko sprzedaż produktów, lecz także i doradztwo. Wyroby oferowane Państwu pochodzą wyłącznie od sprawdzonych wieloletnim doświadczeniem dostawców, gwarantujących najwyższą jakość. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, oraz do zakupów w sklepie internetowym.

Żywność dia

Żywność dia Produkty z grupy żywności dia przeznaczone są głównie dla osób dotkniętych cukrzycą lub stosujących diety, ponieważ nie zawierają w sobie cukru. Są to wyroby całkowicie niesłodzone, bądź z dodatkiem naturalnych lub sztucznych substancji słodzących. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo: preparaty do słodzenia, słodycze (czekolady, cukierki, ciastka, wafle), dżemy (o różnych smakach), napoje i ich koncentraty oraz inne produkty wzbogacające dietę.

Odżywki dla dzieci

Żywność dla dzieci Do grupy odżywek dla dzieci należą odżywki i produkty dietetyczne stworzone specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym rozwoju naszych najmłodszych klientów i o wygodzie ich rodziców. Pragniemy szczególnie polecić Państwu serię wyrobów firmy "Hipp" z którą to współpracujemy od początków jej istnienia na polskim rynku.

Produkty bezglutenowe

Żywność bezglutenowa W skład umownie przez nas nazwanej grupy produktów bezglutenowych wchodzą wyroby zarówno bezglutenowe jak i bezmleczne, niskobiałkowe czy bezjajeczne. Są one przeznaczone dla osób dotkniętych fenyloketonurią, celiakią lub nietolerancją niektórych składników pokarmowych (diety eliminacyjne). W naszej ofercie odnajdziecie Państwo: makarony, ciasta, cukierki, wafle, koncentraty do samodzielnego wypieku, mąki oraz dania gotowe lub instant.

Żywność bio

Żywność ekologiczna Produkty bio są wyrobami w pełni ekologicznymi. Wszystkie składniki żywności bio są bardzo starannie wyselekcjonowane i pochodzą jedynie z wybranych gospodarstw spełniających surowe wymogi i posiadających odpowiednie certyfikaty obowiązujące w całej Unii Europejskiej. Grono osób do których adresowane są te unikalne produkty jest bardzo szerokie. Stosują je cierpiący na schorzenia cywilizacyjne, wegetarianie i weganie, a także ludzie poszukujący harmonii z naturą. Głównym odbiorcą są osoby mające świadomość tego co jedzą. 

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo praktycznie wszystkie odpowiedniki żywności konwencjonalnej.

Żywność naturalna

Żywność naturalna Do grupy tak zwanej żywności naturalnej należą w większości produkty niskoprzetworzone, ale i te wysokoprzetworzone powstałe w wyniku naturalnych procesów, bez udziału polepszaczy, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. W naszej bardzo bogatej ofercie odnajdą Państwo: ziarna (łuszczone i nie), płatki zbóż, musli, jaja przepiórcze, octy winne, oleje zimnotłoczone, owoce suszone, konfitury, soki, syropy, produkty z wysokoprzetworzonej, niemodyfikowanej genetycznie soi (napoje, desery, granulaty, koncentraty napojów w proszku), cukry (trzcinowy i brązowy), wyroby z amarantusa itp.

UE